Entegre / Ark Ocaklı Demir Çelik Tesislerince üretilen mamuller ile bu tesislerin ihtiyaç duyduğu, başta hurda olmak üzere aşağıda yer alan malzemelerin satış, pazarlama, nakliye ve finans hizmetleri ihtisas alanımızdır.

 

. Demir Çelik Hurdası
. Haddehane, Çelikhane ve Boru Fabrikaları Sarf Malzemeleri
. Yarı Mamul Ürünler
. Pik Demir
. Ferro Alyaj
Detaylı Bilgi
Hatko Kömür Departmanı, demir - çelik sektörünün ihtiyacı olan koklaşabilir taş kömürü başta olmak üzere, çimento sanayi için sanayi kömürü, enerji sanayi için enerji kömürü ile yakıt kömürünü yurt dışındaki kaynaklardan sağlamaktadır
Detaylı Bilgi
Dünyanın önde gelen redüktör ve şanzıman üreticilerinden Twin Disc’in ürettiği şanzıman, redüktör, clutch ve PTO’ların Türkiye’deki satış ve servis faaliyetleri yürütmekte ve bu ürünlerin yedek parçalarını temin etmektedir.
Detaylı Bilgi
HATKO A.Ş. Türkiye temsilciliğini yaptığı Hegenscheidt – MFD firmasının ürettiği çeşitli demiryolu makinelerini ve ekipmanlarını, Hoesch Hohenlimburg firmasının farklı kullanım alanlarına göre ürettiği özel profilleri, ThyssenKrupp GfT Gleistechnik firmasının ürettiği muhtelif tip ve ölçüde ray ve bağlantı elemanlarını Türkiye’de pazarlamaktadır.
Detaylı Bilgi
2005 © HATKO Teknik Donanımlar Mümessillik ve Ticaret A.Ş.
Acısu sok. Taşlık apt. No: 15 34357 Maçka / Beşiktaş; İSTANBUL
Tel: (+90 212) 258 99 83 - Faks: (+90 212 ) 258 79 94
hatko@hatko.com.tr
Bilgi Hizmetleri Topluluğu