Hatko A.Ş.
Hakkımızda
Grup Şirketleri
  Hatko Electronics
  Hatsail
  Hatek
  Hatko Su Ürünleri
İletişim
Detaylı bilgi istekleriniz için;
 
İletişim Formu
Anasayfa Başkanın Mesajı
Sayfay1 Yazd1r

BAŞKAN’IN MESAJI

1973 Ocak ayında hayata geçirmiş olduğumuz HATKO A.Ş.’de hedefimiz Türk ekonomisinin itici gücü olan sektörlerde yer almak ve öncü girişimlerde bulunarak hem ilgili sektöre, hem de Türk ekonomisine ve Türkiye’nin en önemli sorunlarından biri olan istihdama katma değer sağlamak olmuştur.

Şirketimiz kurulduğu günden itibaren hedefimiz ve sloganımız:

“ KENDİMİZDEN ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAMAK ”

olmuştur.

Yukarıdaki sloganımıza sadık kalarak öncelikle şirketin ilk kurulduğu senelerde sanayinin ilk girdisi olan Demir Çelik sektörüne mühendislik, müşavirlik ve hammadde temin eden şirketimiz o günden bugüne bu sektöre en iyi şekilde hizmet vererek piyasadaki haklı yerini korumuş; bilahare Gemi İnşaat Sanayi ve özellikle Türk Deniz Kuvvetlerinin en büyük projesi olan “Yavuz” sınıfı fırkateyn projelerine önderlik etmiştir.

Avustralya ve Ukrayna’dan ilk metalurjik kömür ithalatını Demir Çelik sanayi için gerçekleştiren şirketimiz bunun dışında daha birçok ilklere de imza atmıştır:

Şirketler Grubu olarak aktivitelerimizi geliştirerek beyaz eşya ve otomotiv sanayinin yan sanayi için kablo ucu üretimi, Thyssen Almanya grubuyla PVC pencere üretimi, turizm sahasında yat sanayi, gıda sahasında balık çiftliği gibi konulara da girdik.

HATKO A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak 1996 senesinde Almanya’nın ThyssenKrupp grubuna ait Blohm + Voss Hamburg tersanesinin ilk Türk ve yabancı olarak Denetleme Kurulu üyeliğine, 2001 yılından itibaren de Alman Bankası Deutsche Bank Nord’un Danışma Kurulu’na seçilmiş bulunuyorum. Ayrıca HATKO A.Ş. olarak da birçok ticari ve sosyal dernek üyeliklerimiz mevcuttur.

Hedefimiz Türk Sanayi ve Ticaretine en verimli şekilde katma değerde bulunmak olup, yapmış olduğumuz projelerle bizler bu mutluluğa çalışanlarımızla erişmiş bir grubuz.

Yukarıda da belirtmiş olduğum gibi, bizim grubumuzda müşteri mutluluğu daima ön plandadır.

Bizim bu günlere gelmemize vesile olan bütün müşteri ve bizi destekleyen yerli ve yabancı şirketlere şükranlarımı sunar iş ilişkilerimizin devamını dilerim.

Gelin sizlerle de tanışalım, dost olalım, iş yapalım, bu dünya ekonomisine katkıda bulunalım.

Saygılarımla

M. Ertuğrul HATAYLI
Yönetim Kurulu Başkanı

2005 © HATKO Teknik Donanımlar Mümessillik ve Ticaret A.Ş.
Acısu sok. Taşlık apt. No: 15 34357 Maçka / Beşiktaş; İSTANBUL
Tel: (+90 212) 258 99 83 - Faks: (+90 212 ) 258 79 94
hatko@hatko.com.tr
Bilgi Hizmetler Topluluğu