Faaliyetler
Demir - Çelik
Kömür / Sanayi Hammadde
Demiryolu Makina / Ekipman
Savunma Sanayi
İletişim
Detaylı bilgi istekleriniz için;
 
İletişim Formu
Anasayfa Faaliyetler Deniz Makina / Ekipman
Sayfay1 Yazd1r

2004 yılının ikinci yarısından itibaren Twin Disc International S.A.’nın Türkiye Distribütörlüğü’nü üstlenen Hatko A.Ş., deniz şanzımanları başta olmak üzere Twin Disc’in ürettiği şanzıman, redüktör, clutch ve PTO’ların Türkiye’deki satış ve servis faaliyetlerini yürütmekte ve bu ürünlerin yedek parçalarını temin etmektedir.

TWIN DISC INTERNATIONAL S.A.

Twin Disc , 75 yıllık geçmişi boyunca önemli yenilik ve üretimleriyle balıkçı teknelerinde, yatlarda, iş teknelerinde, yangın söndürme sistemlerinde, madencilikte, inşaat sektöründe, demir yollarında, petrol platformlarında ve tarım makinelerinde; kısaca kara ve denizde hayatın bir çok alanında öncülük etmiş bir markadır.

ISO 9001 belgesi sahibi bir üretici olarak Twin Disc, 75 yıllık tecrübesini yeni ürünler geliştirmek ve güç kontrolü konusunda yeni adımlar atmak için kullanmaktadır; dünyanın bir çok noktasına yayılmış üretim ve dağıtım ağı sayesinde kullanıcılarına hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Twin Disc ürün gamı içinde marin ve kara tipi şanzımanlar, marin kontrol sistemleri, redüktörler, kaplinler, kavramalar, hidrolik ve mekanik güç çıkışları ile dişli grupları sayılabilir.

HATKO A.Ş., birincil olarak marin şanzımanlarının satış ve servis faaliyetlerinin yanında bunların yedek parça teminini gerçekleştirmektedir.

Twin Disc Ürünleri:

  • Marin Şanzımanlar
  • Marin Seyir Kontrol Sistemleri
  • PTO’lar
  • Kavramalar
  • Dişli Grupları


Twin Disc International S.A. ve ürünleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz;

www.twindisc.com web adresini ziyaret edebilir veya
İletişim formumuz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

E-mail: twindisc@hatko.com.tr

 

2005 © HATKO Teknik Donanımlar Mümessillik ve Ticaret A.Ş.
Acısu sok. Taşlık apt. No: 15 34357 Maçka / Beşiktaş; İSTANBUL
Tel: (+90 212) 258 99 83 - Faks: (+90 212 ) 258 79 94
hatko@hatko.com.tr
Bilgi Hizmetler Topluluğu